Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.
Ok
Domov
RSS
Titulka|Domov|Prihlásenie|Obchodné podmienky|Servis|Recyklácia|Kontakt|
Nenašli ste? Nevadí. Napíšte nám a my Vám pošleme ponuku do emailu.|
Kategórie Výrobcovia
Akciové produkty
Apple
Autodoplnky
Drogéria a upratovanie
Elektrospotrebiče
Hobby, záhrada, zábava
Kancelárska technika
Kancelárske potreby
Nábytok a doplnky
PC komponenty
PC, Tablety, Notebooky
Reklamné predmety
Škola
Tonery - Náplne do tlačiarne
Prezeranie podľa výrobcov TP-LINK
 Kód:    Produkt:    Výrobca:    Popis:      
 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky Skryť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
Zobrazujem 63 až 84 (z 160 produktov) Stránky:  1234567 [následujúca>>]
TP-Link TL-WA901ND wifi 300Mbps Wireless AP

WiFi Access Point s funkciou klient, 802.11b/g/n až 450 Mbps, 3x odnímateľná anténa, PoE IN pasívne, 1x LAN 

34.55 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link TL-PA4010KIT AV500 Nano Powerline Adapter

Sada dvoch sieťových adaptérov pre prevádzku v elektrických rozvodoch. Miniatúrny a veľmi tenký (iba 28.5 mm) dizajn, dátové prenosy až 500Mbit po elektrickej sieti, každý adaptér 1x LAN 10/100Mbit, QoS, 128 bit AES šifrovanie, rýchle nasta 

34.78 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link Archer T6E AC1300 Dual Band Wireless PCI E

Rozhranie: PCI Express, Rozmery (Š x H x): 4,8 x 4,5 x 0,85 palcov (120,8 x 115,2 x 21,5 mm), Typ antény: 2 Dual Band Odnímateľné antény, Bezdrôtové štandardy: IEEE 802.11ac / n / a 5 GHz, IEEE 802.11b / g / n 2.4GHz, Frekvencia: 2.4GHz ale 

34.83 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link EAP115 Wireless N 300 Mbit/s na strop

Bezdrôtový stropný Access point, Rozhranie: Fast Ethernet (RJ-45) port * 1 (Podpora IEEE 802.3af PoE), Napájanie: PoE alebo externé 12V / 1.0A napájanie, Príkon: 5W, Bezdrôtové normy: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, Rozmery (Š x D 

35.02 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-LINK TL-ANT2412D antena 2.4GHz 12dBi N-male

Všesmerová 2.4GHz (2.4-2.5GHz) anténa, zisk 12dBi, reverzný N Female konektor - prevedenie bez kábla, vonkajšie prevedenie. 

35.10 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link TD-W9960 300Mbps Wireless N VDSL/ADSL

Technológia VDSL2 poskytuje širokopásmovú rýchlosť VDSL až 100Mbps súčasne v oboch smeroch. Integrovaný port DSL podporuje všetky štandardné pripojenia DSL (VDSL2, ADSL2 +, ADSL2 a ADSL) pre kompatibilitu s väčšinou ISP. 

35.24 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link Switch 24-Port/100Mbps/Rack

24portový 10/100 Mbps switch, Auto MDI / MDI-X, prepínacia kapacita 4.8 Gbps, prevedenie pre 13" rack. 

35.31 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu

AV600 Powerline Extender, Qualcomm,300Mbps na frekvencii 2.4GHz, 600Mbps Powerline, HomePlug AV, 2x 10/100Mbps Ports, Plug and Play, Wi-Fi Clone 

35.47 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link RE305 AC1200 Wi-Fi Range Extender

WiFi extender, 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dual-Band (2.4GHz 300Mbps + 5 GHz 867Mbps), 1×LAN, externé antény 

35.80 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link Transceiver 10GBase-SR SFP+ LC TXM431-SR

850nm transceiver s viacerými režimami, Max. vzdialenosť 300 m, Podpora plne duplexného režimu, Konektor LC / UPC, 10Gbit / s ethrnetové pripojenie, Tvarový faktor SFP +, Možnosť pripojenia za prevádzky 

38.13 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional

Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM321A inteligentné sieťové prepínače TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / 2428WEB / 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové prepínače, portu LC, prenosová rýc 

38.13 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link TL-WR902AC 750Mbps Wireless AC Nano Router

Dvojpásmový smerovač / hot spot / extender, podporuje štandard 802.11ac a 802.11n, prenosová rýchlosť až 433 + 300 Mbps, WPS. Rozhranie: 10/100 Mbps WAN, 1 x USB 2.0 (pre zdieľanie dát i pre 3G / 4G modem) 

38.32 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu

Stolný PoE switch s 5-timi 100Mbitovými portami, 4 porty majú PoE TL-SF1005P, 5 portov s konektorom RJ45 a rýchlosťami prenosu 10/100 Mb / s, 4 porty majú napájanie PoE a prenášajú dáta aj napájanie cez jeden kábel, Spolupracuje s napájaným 

39.82 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu

Jednoduchý kvalitný Print Server pre tlačiarne s USB portom, RJ45 + USB port, konfigurácia cez webové rozhranie alebo pomocou Telnetu. 

39.82 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link CPE210 300Mbps 9dBi Outdoor CPE PHAROS

2.4GHz 300Mbps 9dBi Outdoor CPE. 9dBi 2x2 dual-polarizované smerové MIMO antény. Nastaviteľný vysielací výkon od 0 do 27dB / 500mW. Optimalizácia na úrovni systému pre bezdrôtový prenos viac ako 5 km dlhé vzdialenosti. TP-LINK Pharos MAXtre 

40.04 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu

Gigabit Ethernet prepínač do domácnosti či kancelárie, 8x port 10/100/1000 Mb / s s konektorom RJ-45, Auto MDI-MDIX, priepustnosť až 16 Gbps, rýchlosť prenosu paketov 11.9Mpps, 8K tabuľka MAC adries, 2Mb buffer. 

41.00 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-link 2x SFP+ 10Gb ethernet kabel 1m TXC432-CU1M

1m kábel s priamym pripojením SFP. Konektor SFP + na oboch stranách. 10 gigabitový ethernet (vzdialenosť 1 m) 

41.32 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link TL-PA4010PKIT AV500 Nano Powerline Adapte

Dva spárované 500Mbps powerline nano ethernet adaptéry s prechodovou zasuvkou. S využitím pôvodného elektrického rozvodu, nemusíte zložito ťahať káble cez stenu a prepojíte Vaše počítače i tam, kde není bezdrôtový signál. A tak môžete zdieľ 

41.78 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
TP-Link TL-PA7010KIT AV1000 1-Port Gigabit

Prenos dát medzi adaptérmi je vďaka technológii Home Plug AVnaozaj veľmi rýchly. Maximálna prenosová rýchlosť dosahujúca až neuveriteľných 1000 Mbp/s na vzdialenosť až 300 metrov vám umožní prenášať veľké množstvo súborov, streamovať multim 

41.78 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu

Multifunkčný tlačový a úložný server pre sieťové zdieľanie zariadení pripojených pomocou rozhrania USB. 1x LAN 10/100 Mbps, 1x USB 2.0, kompaktné rozmery. 

41.94 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu

Multi-WAN router, 3x WAN / LAN 10/100Base-TX, 1x WAN 10/100Base-TX, 1x LAN 10/100Base-TX, QoS. 

42.06 EUR  s DPH  
zobrazí detail produktu
Zobrazujem 63 až 84 (z 160 produktov) Stránky:  1234567 [následujúca>>]
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Akciové produkty

"Kopírovací papier A4 80g XEROX """

Štandardný biely bezdrevný xerografic ký ...

3.90 EUR s DPH

ESET Family Pack 4PC + 18 mesiacov

ESET Family Pack 4PC + 18 mesiacovElektronic ká licencia - Nová licencia al...

62.90 EUR s DPH

Zobraziť všetky akcie >>
Reklama


Novinky e-mailom
Pre odoberanie alebo zrušenie odoberania noviniek vyplňte svoj e-mail:
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
KONTAKT
MiGo spol. s r.o.
Černyševského 39
851 05 Bratislava
Tel.:0911 919 605
E-mail:info@toneryslovakia.sk
© MiGo spol. s r.o.